Zespół Prezydent to popularny polski zespół muzyczny z Lublina, tworzący muzykę taneczną i disco polo. Formacja zyskała szeroką rozpoznawalność jako finaliści 9. edycji programu Disco Star. Znani są z takich utworów jak „Vamos”, „Dwa miliony” czy „Czas odlecieć”.
Autograf zdobyłam pisząc prośbę do zespołu.
Pozdrawiam 😊


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz