sobota, 3 lutego 2018

Gumowe dywaniki do Ford Focus II (2003 – 2011)

Witajcie.
Dziś chciałabym Wam przedstawić gumowy dywanik samochodowy do Ford Focus II (2003 – 2011). Poniżej przedstawiam zdjęcia, opis i recenzję produktu.


Opis produktu: (opis producenta)
"Prezentujemy Państwu Dywaniki do auta, których jesteśmy producentem, dedykowane do wybranych modeli samochodów.

Gumowe dywaniki do samochodu zaprojektowane specjalnie do marki Państwa samochodu, zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższej jakości gumy, którą sami wytwarzamy.

Przestrzegamy najbardziej rygorystycznych wymagań międzynarodowych dotyczących wytwarzania gumy. Nasze Gumowe dywaniki do auta nie zawierają metali ciężkich oraz nie emitują szkodliwych substancji do środowiska, co zostało potwierdzone atestem PZH.

Dywaniki GEYER & HOSAJA posiadają wyjątkową strukturę plastra miodu. Na skutek takiego rozwiązania woda i brud nie przemieszczają się. Miejsce podparcia pięty zostało dodatkowo wzmocnione, by zapobiec szybkiemu zużywaniu się gumy. Dzięki zastosowaniu wysokiego i mocnego rantu, który nie zagina się przy wyjmowaniu dywanika, woda oraz błoto pośniegowe nie wylewają się do auta.

Dywaniki samochodowe zostały zaopatrzone w specjalny system zabezpieczeń. W górnej części obniżyliśmy rant, by nie przeszkadzał Państwu w czasie jazdy, wchodząc pod pedały. Wszystkie Gumowe dywaniki zostały wyposażone w klipsy mocujące dedykowane do danego modelu samochodu oraz w gumowe kolce, dzięki którym nie ma możliwości przesuwania się. Unikatowe rozwiązanie wieszania, zapobiega powstawaniu odgnieceń oraz zabezpiecza nasze Dywaniki modelowe przed dziurawieniem się.

Posiadając nasze Dywaniki do samochodu zyskujecie Państwo estetyczne wykończenie wnętrza auta oraz solidny, polski produkt, który łatwo utrzymać w czystości."


Kolor: czarny.
Cena: 180 zł za komplet z darmową wysyłką kurierem GLS.

Recenzja: 
Do przetestowania od firmy Geyer&Hosaja | Producent dywaników samochodowych dostałam komplet dywaników do Ford Focus II (2003 – 2011) i były testowane przez kilka dni. Dywaniki do samochodu są solidnie wykonane. Z opisu producenta dowiedziałam się, że nie zawierają szkodliwych substancji, co jest dla mnie bardzo ważne, gdyż jeździ ze mną często moja córeczka. Gumy nie ślizgają się po samochodzie, są bardzo wygodne w użytkowaniu. Cały brud, czyli błoto i śnieg nie wydostaje się poza gumy, więc w samochodzie pozostaje porządek. Brud nie przywiera, dzięki czemu łatwo je wyczyścić. Wielkim plusem jest to, że jest to produkt polski i możemy wspierać polskich przedsiębiorców. Dywaniki sprowadzane z innych krajów są często wykonywane ze szkodliwy substancji i pozostawiają po sobie nieprzyjemny zapach. Testowane gumy od Geyer&Hosaja nie pozostawiają tego zapachu i zawierają wszystkie potrzebne certyfikaty. 

Produkt znajdziecie po tym linkiem 
Pozdrawiam!! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz