sobota, 6 lutego 2016

POPCROP

"Nasze Piramidki, to nowy produkt na rynku żywności nieprzetworzonej.

Jest to wyrób w 100% naturalny, powstały metodą ekstruzji, dzięki czemu, nie stosując dodatku tłuszczu, zachowujemy naturalne dobrodziejstwo całych ziaren.
Obecność licznych witamin i mikroelementów, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu. Ponadto zawiera węglowodany złożone, będące podstawowym źródłem energii, niezbędnej do aktywności fizycznej i umysłowej.
Wysoka zawartość błonnika pokarmowego sprzyja poprawnej pracy układu trawiennego, oczyszczając jelita z toksyn i pomagając w utrzymaniu szczupłej sylwetki.
Dla urozmaicenia codziennej diety, idealnie nadają się również jako przekąska dla dzieci, z uwagi na wysoką zawartość składników odżywczych oraz brak obecności konserwantów i sztucznych dodatków, które tak powszechnie są stosowane w produktach żywnościowych.

Piramidki Popcrop są:
- bez konserwantów, aromatów i barwników,
- pieczone bez tłuszczu,
- o wysokiej zawartości błonnika,
- z dużą dawką pozytywnej energii,
- smaczne i zdrowe."                                                                                                         ~Popcrop
PIRAMIDKI BEZGLUTENOWE - posiadają międzynarodowy znak przekreślonego kłosa. Skierowane są głownie do osób ze stwierdzoną nietolerancją glutenu i chorych na celiakię, ale ich wyjątkowy smak docenią również wszyscy amatorzy zdrowej, naturalnej żywności, głównie ze względu na obecność kaszy jaglanej, którą charakteryzuje wiele cennych witamin, minerałów i aminokwasów.
PIRAMIDKI BIO - wypiekane są tym samym sposobem, jak Piramidki tradycyjne, z tą różnicą, iż w tym przypadku do produkcji użyte zostały ziarna pochodzące wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych. Potwierdzeniem tego jest uzyskany przez nas atest AgroBioTest.
PIRAMIDKI KUKURYDZIANE - wypiekane w 100% z ziaren o smaku kukurydzianym, zapewniając uczucie sytości przez długi czas. Zawierają węglowodany złożone, które są najważniejszym i niezbędnym źródłem energii w żywieniu człowieka.
PIRAMIDKI TRADYCYJNE - wypiekane w 100% z ziaren, zapewniając uczucie sytości przez długi czas. Zawierają węglowodany złożone, które są najważniejszym i niezbędnym źródłem energii w żywieniu człowieka.
--->>>POPCROP<<<---
Polecam i pozdrawiam!!

3 komentarze:

  1. Fajne produkty, ciekawe jak smakują, bo jednak gluten pomimo objawów smakuje rewelacyjnie :D. Jak zrobiłem badanie nietolerancji pokarmowej i wyszło, że nie mogę jeść glutenu byłem załamany, ale całe szczęście wraz z moda na nietolerancję glutenu przyszła także moda na bardzo ciekawe przepisy dań bezglutenowych

    OdpowiedzUsuń